Obavještavamo džematlije da će se Bajram-namaz klanjati na dva mjesta: Gožulju i Gradskoj.
-Sabah-namaz: 4:40 h
-Bajram-namaz: 5:50 h
Prvi dan Bajrama nakon akšam-namaza bit će upriličena zajednička večera i podjela bajramskih paketića za naše najmlađe.
Molimo Uzvišenog Allaha da ovaj mubarek Bajram donese mir, bereket, zdravlje i radost u naše domove, te da učvrsti naše međusobne veze u vjeri i dobru.
Bajram šerif mubarek olsun!


